Juhl A/S

Medarbejdere

 

Juhl A/S er placeret i Malling syd for Århus.

Vores faciliteter består blandt andet af:

  • Administration
  • Lager
  • Opspændingsafdelinger
  • Komplet udstyret farvelaboratorium
  • Testtryk faciliteter
  • Komplet udstyret stencillaboratorium
  • Uddannelsescenter.


Vi kan træffes:
mandag – torsdag 8.30 – 16.00 – fredag 8.30 – 15.00

Juhl A/S
Sofienlystvej 21
DK 8340 Malling

Telefon +45 86 93 13 33

E-mail:   juhl@juhl-as.com

 

SALG

 

 

Morten Frost
Salgsdirektør

Telefon +45 24 22 21 25
morten.frost@juhl-as.com

 

 

 

Niels Juhl
Salgskonsulent

Telefon +45 40 21 65 26
niels.juhl@juhl-as.com

 

 



Steffen Fanggaard
Salgskonsulent

Telefon +45 40 20 35 25
sf@juhl-as.com


 

 

 

Tine Moldt Mousing
Salgssupport

Telefon +45 86 93 13 33
tine.mousing@juhl-as.com

 

 

 

 

Vakans
Forsäljningskonsulent till Sveriges södra delar

Læs mere på: link

 

 

ADMINISTRATION

  

 



Lisbeth Hansen Juhl
Administrerende direktør

Telefon +45 86 93 13 33
lhj@juhl-as.com

 



 



Niels Juhl
Teknisk direktør

Telefon +45 40 21 65 26
niels.juhl@juhl-as.com



 



Tine Moldt Mousing
Salgssupport

Telefon +45 86 93 13
tine.mousing@juhl-as.com

 

LAGER & OPSPÆNDING

 



Steffen Fanggaard
Opspændingsansvarlig

Telefon +45 86 93 13 33
steffen.fanggaard@juhl-as.com

 

   



Zeyad Ahmad Mohammad
Opspændings- og lagerassistent

Telefon +45 86 93 13 33
juhl@juhl-as.com

 

 

   



Carl Hansen Juhl
Opspændingsassistent

Telefon +45 86 93 13 33
juhl@juhl-as.com

 

 

Peter Meyer
Opspændingsassistent

Telefon +45 86 93 13 33
juhl@juhl-as.com

 

  Patrick Dalby
Opspændings- & lagerassistent

Telefon +45 86 93 13 33
Logistik@juhl-as.com