Juhl A/S

Medarbejdere

 

Juhl A/S er placeret i Malling syd for Århus.

Vores faciliteter består blandt andet af:

  • Administration
  • Lager
  • Opspændingsafdelinger
  • Komplet udstyret farvelaboratorium
  • Testtryk faciliteter
  • Komplet udstyret stencillaboratorium
  • Uddannelsescenter.


Vi kan træffes:
mandag – torsdag 8.30 – 16.00 – fredag 8.30 – 15.00

Juhl A/S
Sofienlystvej 21
DK 8340 Malling

Telefon +45 86 93 13 33+45 86 93 13 33
Fax +45 86 93 15 11
juhl@juhl-as.com

 

SALG

 

 

Morten Frost
Salgschef

Telefon +45 24 22 21 25+45 24 22 21 25
morten.frost@juhl-as.com

 

 

 

Niels Juhl
Salgskonsulent

Telefon +45 40 21 65 26+45 40 21 65 26
niels.juhl@juhl-as.com

 

 

 

Tine Moldt Mousing
Salgssupport

Telefon +45 86 93 13 33+45 86 93 13 33 
tine.mousing@juhl-as.com

 


 
 

 

Mio Fric
Salgskonsulent

Telefon +46 70 95 20 001+46 70 95 20 001
mio.fric@juhl-as.com

 

 

 

 

ADMINISTRATION

  

 

 

Lisbeth Hansen Juhl
Administrerende direktør


Telefon +45 86 93 13 33+45 86 93 13 33
lhj@juhl-as.com



 

 

Niels Juhl
Teknisk direktør


Telefon +45 40 21 65 26+45 40 21 65 26
niels.juhl@juhl-as.com



 

 

Tine Moldt Mousing
Salgssupport


Telefon +45 86 93 13 33+45 86 93 13 33
tine.mousing@juhl-as.com

 

LAGER & OPSPÆNDING

 

 

Steffen Fanggaard
Lager- & opspændingsansvarlig


Telefon +45 86 93 13 33+45 86 93 13 33 
steffen.fanggaard@juhl-as.com

 

   

 

Viktor Emil O. Jakobsen
Opspændings- & lagerassistent

Telefon +45 86 93 13 33+45 86 93 13 33
juhl@juhl-as.com